W ostatnich dniach oddaliśmy do użytku mieszalnię pasz 4 ton/godz. niedaleko MŁAWY. Rozdrabniacz zasypowy 22 KW z chłodnicą, czyszczarka do zboża, mieszalnik poziomy 1000 kg, zbiorniki na gotową paszę, to tylko niektóre elementy tej inwestycji. Kolejny zadowolony użytkownik dołączył do grona naszych klientów.

Linie do przygotowania paszy wyposażamy w automatyczny rozdzielacz ssący (ARS) z panelem operatorskim marki UNITRONICS. Główne zalety tego rozwiązania to DUŻA WYGODA pracy oraz NISKIE KOSZTY produkcji. Dodatkowym atutem systemu ARS jest możliwość prostego zautomatyzowania istniejących już układów rozdrabniająco-mieszających firmy ZUPTOR.

Od ponad 15 lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Petkus Technologie na rynku polskim. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 linii do czyszczenia, sortowania i zaprawiania nasion. Nasi eksperci doradzą w doborze maszyn, zamontują i przeszkolą w obsłudze. Prowadzimy również serwis wszystkich dostępnych maszyn do procesu obróbki ziarna. Oferta maszyn w zakładce nasiennictwo. Zapraszamy do kontaktu.

Sortownik sortuje ziarna według rozmiaru, kształtu i koloru. Separuje wszelkiego rodzaju uszkodzone ziarno (skaza w postaci koloru czy plam). Sortownik może mieć zastosowanie do różnego rodzaju produktów, poprzez nowoczesne oprogramowanie. Każdy sortownik jest dobierany indywidualne według potrzeb i wymagań klienta